Y: Poslední z mužů 04 - Heslo

Kód: 020492
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
19254 y posledni z muzu 04 heslo
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem
komikscz@komiks@komikscz@komiks$Vaughan;Guerra;Parlov;Marzán$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co nadělá jeden MUŽ?

Jediný muž na Zemi, který přežil, a jeho společnice dr. Allison Mannová a vládní agentka 355 jsou už na půli cesty napříč někdejšími Spojenými státy a zbývá jim jen závěrečný úsek do San Franciska, kde dr. Mannovou čeká její nejdůležitější pokus. Než se ale vydají na cestu, potřebují sehnat antibiotika pro dalšího žijícího samce, Yorickova opičáka Ampersanda. Pro Yoricka to znamená vynucený pobyt v coloradské divočině, u jedné z někdejších kolegyň 355, penzionované agentky 711.

Yorick má ale před sebou víc než jen poklidný víkend na samotě u lesa. To, co ho ve srubu agentky 711 očekává, bude horší než všechna nebezpečí, která na své cestě zažil. Poslední muž na zeměkouli zde bude řešit otázky života a smrti.

Yorick je poslední muž na Zemi. To ale neznamená, že je to poslední muž ve vesmíru. Na oběžné dráze kolem planety se pohybuje ruská kosmická stanice, na jejíž palubě je jedna žena… a dva muži. Stanice se právě chystá k nouzovému přistání. A pokud její posádku nezahubí zastaralá technika a vir, určitě to zvládne izraelské ženské komando.

Heslo je čtvrtá kniha z uzavřené a cenami ověnčené ságy, kterou má na svědomí jeden z největších komiksových talentů současnosti, Brian K. Vaughan.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Vaughan, Guerra, Parlov, Marzán
Cyklus: Y: Poslední z mužů
Formát: 175x260, brož
Počet stran: 144
Rok vydání: 2011
Vydavatel: BB art + Crew

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: