Y: Poslední z mužů 03 - Malý krok pro lidstvo

Kód: 019956
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
3282 y posledni z muzu 03 maly krok pro lidstvo
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem
komikscz@komiks@komikscz@komiks$Brian K. Vaughan;Pia Guerra;José Marzán$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yorick je poslední muž na Zemi. To ale neznamená, že je to poslední muž ve vesmíru. Na oběžné dráze kolem planety se pohybuje ruská kosmická stanice, na jejíž palubě je jedna žena… a dva muži. Stanice se právě chystá k nouzovému přistání. A pokud její posádku nezahubí zastaralá technika a vir, určitě to zvládne izraelské ženské komando.

Masivní postkatastrofický příběh, který dokazuje, že svět bez mužů by ani náhodou nebyl tak idylický, jak se nám feministky snaží namluvit. Spíš naopak.
O tom by mohl vyprávět Yorick, jediná osoba mužského pohlaví (nepočítáme-li jeho opičáka), která přežila bleskovou apokalypsu a teď zjišťuje, že být posledním mužem na Zemi není zase taková sranda, jak si člověk představoval. Ve světě, kde je penis nedostatkovým zbožím, jste štvancem jak těch, které vás chtějí použít k plození, tak těch, které vás považují za relikvii temných dávnověků a chtějí vás zlikvidovat. A to ani nemluvíme o tom, že nikdo netuší, proč Yorick přežil a jestli ve svých genech neskrývá recept na záchranu lidské rasy.
Prezidentka, novodobé amazonky, agentky Mossadu, komanda republikánek, ruské vojandy, tajné organizace i nezaměstnané supermodelky, ty všechny mají o Yoricka zájem.
Být chlapem je těžký úděl.

Y – POSLEDNÍ Z MUŽŮ získal v roce 2008 hned dvě prestižní Eisnerovy ceny: v kategorii Nejlepší série na pokračování a výtvarníci Pia Guerra a José Marzán jr. byli oceněni v kategorii Nejlepší kreslíř/inker nebo kolektiv kreslířů/inkeristů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Brian K. Vaughan, Pia Guerra, José Marzán
Cyklus: Y: Poslední z mužů
Formát: 168 x 258,brožovaná
Počet stran: 168
Rok vydání: 2010
Vydavatel: BB art + Crew
ISBN: 978-80-7381-817-3
EAN: 9788073818173
Překlad: Petr Zenkl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: