Y: Poslední z mužů 02 - Cykly

Kód: 017481
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
15549 y posledni z muzu 02 cykly
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem
komikscz@komiks@komikscz@komiks$Brian K. Vaughan$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cykly je druhý díl z uzavřené a cenami ověnčené ságy, který má na svědomí jeden z největších komiksových talentů současnosti, Brian K. Vaughan.

Poslední muž na Zemi. Chce jenom najít svou dívku a mít klid… jenže svět s ním má jiné plány. Pro někoho je prostředkem k záchraně světa, pro někoho symbol utlačovatelů, který je zapotřebí zničit. Čím víc se o jeho existenci ví, tím víc se kolem něj roztáčí kolotoč událostí, které se nedají zastavit. Zuřivé amazonky, šílená žena blábolící něco o mužích z vesmíru, idylické město s tajemnou minulostí, záhadný artefakt, izraelské komando, nalezená sestra… poslední muž na světě to nebude mít jednoduché.

Yorick je jediná osoba mužského pohlaví (když nepočítáme jeho opičáka), která přežila bleskovou apokalypsu a teď zjišťuje, že být posledním mužem na Zemi není taková sranda, jak si člověk představoval. Ve světě, kde je penis nedostatkovým zbožím, jste štvancem jak těch, které vás chtějí použít k plození, tak těch, které vás považují za relikvii temných dávnověků a chtějí vás zlikvidovat. A to ani nemluvíme o tom, že nikdo netuší, proč Yorick přežil a jestli ve svých genech neskrývá recept na záchranu lidské rasy.
Prezidentka, novodobé amazonky, agentky Mossadu, komanda republikánek, ruské vojandy, tajné organizace i nezaměstnané supermodelky, ty všechny mají o Yoricka zájem.

Být chlapem je těžký úděl.

Y – POSLEDNÍ Z MUŽŮ získal v roce 2008 hned dvě prestižní Eisnerovy ceny: v kategorii Nejlepší série na pokračování a výtvarníci Pia Guerra a José Marzán jr. byli oceněni v kategorii Nejlepší kreslíř/inker nebo kolektiv kreslířů/inkeristů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Brian K. Vaughan
Cyklus: Y: Poslední z mužů
Formát: 16,8 x 25,8cm, brožovaný
Kresba: Pia Guerra
Počet stran: 128
Rok vydání: 2010
Vydavatel: BB art + Crew

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: