Síť přízraků

Kód: 023511
Fantasy
Neohodnoceno
169 Kč –10 %
24000 sit prizraku
169 Kč –10 % 152 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Ondřej S. Nečas$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedmý svazek unikátního knižního seriálu psaného v intencích subžánru městské fantasy v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.

Před pěti sty lety uzavřela čarodějnice svoji duši do svitků s kouzly a hned nato byla upálena. Nyní se vrací a chce svá kouzla zpět. Jejich současní vlastníci se jich však nechtějí jen tak vzdát. Nejenže si na nich založili živnosti, ale rovněž je známo, že má-li kouzlo změnit pána, ten starý musí zemřít.
Po kouzlech ovšem pase více stran z různých důvodů. A nebyl by to Felix Jonáš, aby do toho zmatku neskočit po hlavě. Nečekají ho pouze souboje s čaroději, ale také se bude muset vypořádat s Vincencovou krizí identity, Klaudiinou touhou po dobrých skutcích a jednou pubertální holkou v nesnázích.

Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.2 kg
Autor: Ondřej S. Nečas
Cyklus: Kladivo na čaroděje
Formát: 125 x 195, brožovaná
Počet stran: 184
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Epocha
Díl: 7
EAN: 9788074252174

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: