Žrádlo pro psy

Kód: 025023
Fantasy
Neohodnoceno
159 Kč –10 %
26697 zradlo pro psy
159 Kč –10 % 143 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Darek Šmíd$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Devátý svazek unikátního knižního seriálu psaného v intencích subžánru městské fantasy v hlavní roli s týmem netradičních detektivů bojujících proti nadpřirozenu.

Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání armádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě… A to je teprve pondělí.

Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých mrtvol, zabijáků, démonů, psychopatů, nekrofilů, upírů – a to mluvíme jen o kladných hrdinech. Ti, proti kterým bojují, jsou ještě mnohem horší…

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.2 kg
Autor: Darek Šmíd
Cyklus: Kladivo na čaroděje
Formát: 120 x 190 mm, brožovaná
Počet stran: 144
Rok vydání: 2015
Vydavatel: Epocha
Díl: 9.
EAN: 9788074252648

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: