Batman Detective Comics 7: Batmani navěky

Kód: 031613
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
41880 batman detective comics 7 batmani naveky
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem
superhrdinove@crew@superhrdinove$James Tynion IV$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clayface je mrtvý. Snažil se vykoupit ze svých hříchů, ale zabila ho Batwoman. Netopýří rodina – Nightwing, Batgirl, Red Robin, Robin a samotný Batman – se musí rozhodnout, co udělají se svou bývalou vzpurnou členkou.
Batwoman však už dostala nabídku velet armádě a následují ji i Batwing a Azrael. V Gothamu jsou nyní tedy dva týmy, které si jdou po krku. A zatímco mezi Brucem Waynem a jeho sestřenicí Kate Kaneovou zuří rodinná válka, která může ohrozit celé město, někde uprostřed zbývají Cassandra Cainová a Stephanie Brownová.
A za tím vším se vznáší ďábelská kybernetická hrozba, která chce přeměnit Red Robina v ničivou zbraň a tím Gothamu zaručit tu nejhorší možnou budoucnost.
Aby sjednotil svůj tým a zachránil město, musí Batman věřit těm, kteří nosí symbol netopýra. Protože ať už nakonec zvítězí nebo prohrají, musí v tom být společně.

Ve spolupráci s kreslíři JAVIEREM FERNANDEZEM, EDDYM BARROWSEM, ALVAREM MARTINEZEM a dalšími představuje scenárista JAMES TYNION IV. ohromující finále ságy o Batmanovi a jeho spojencích. Obsahuje komiksy DETECTIVE COMICS č. 975–981.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: James Tynion IV
Cyklus: Batman, Batman Detective Comics
Formát: 168 × 258 mm, brožovaná
Počet stran: 176
Rok vydání: 2021
Vydavatel: BB art

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: