Batman Detective Comics 2: Syndikát obětí (brož.)

Kód: 028735
Neohodnoceno
299 Kč –10 %
34449 znovuzrozeni hrdinu dc batman detective comics 2 syndikat obeti broz
299 Kč –10 % 269 Kč
Skladem
komikscz@komiks@superhrdinove@crew@superhrdinove$James Tynion IV;Marguerite Bennettová$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby zachránili Gotham City, zlikvidují Temného rytíře!

Říkají si Syndikát obětí, protože všichni z nich jsou oběti – lidé, kteří se připletli do boje mezi Batmanem a jeho úhlavními nepřáteli. Všem jim to zničilo život. Všichni nabyli děsivé schopnosti – schopnosti, jež nyní využívají k tomu, aby už nikdo nedopadl jako oni. Proto se zaměřili na každého, kdo nosí netopýří symbol.

Hrdinů se znakem netopýra je ale nyní víc než kdy předtím. Batmanův nový tým tvoří Batwoman, Orphan, Spoiler, Clayface a Batwing. Ale hrdina, který stál u zrodu tohoto týmu – Tim Drake alias Red Robin – je mrtvý.

Timova smrt všechny nahlodala. Může Syndikát obětí najít spojence přímo mezi Batmanovými spolupracovníky? A může jeden odpadlík stačit na to, aby zničil celý hrdinský tým a přiměl Batmana nadobro pověsit svůj plášť na hřebík?

Scenárista JAMES TYNION IV. (BATMAN ETERNAL) a výtvarníci ALVARO MARTINEZ (BATMAN AND ROBIN ETERNAL) a EDDY BARROWS (NIGHTWING) pokračují ve své kritiky oceňované nové verzi příběhů Temného rytíře a jeho spojenců. Navíc zde najdete speciální dvoudílný příběh ilustrovaný BENEM OLIVEREM (THE MULTIVERSITY), v němž se Batwoman podívá na zoubek tajné výzkumné zóně známé jako Monstertown. Tato kniha obsahuje sešity původně vydané jako DETECTIVE COMICS č. 943–949.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: James Tynion IV, Marguerite Bennettová
Cyklus: Batman, Batman Detective Comics
Formát: 265x175 mm, brožovaná
Kresba: Ben Oliver, Alvaro Martinez, Eddy Barrows, Al Barrionuevo, Carmen Carnerová, Raul Fernandez, Eber Ferreira, Scott Hanna, Julio F
Obálka: Jason FabokJason Fabok, Brad Anderson
Počet stran: 168
Rok vydání: 2018
Vydavatel: BB art

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: