Znamení démona

Kód: 019793
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Sarah Rees Brennanová$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

kategorie: Novinky, Knihy - fantastika Fantasy
249 Kč s DPH
ks
Autor Sarah Rees Brennanová
Obálka Lucie Rusalka Netíková
Ilustrace Lucie Rusalka Netíková
Vydavatel Zoner Press
ISBN 978-80-7413-095-3
EAN 9788074130953
Formát 15 x 21,66 cm, vázaná
Počet stran 256
Rok a pořadí vydání 2010 (první)
Démoni jsou ochotni udělat cokoliv, aby se dostali ze svého nekonečně studeného a temného světa do světa lidí. Mágové obětují kohokoliv, aby získali přízeň a služby démona, třeba jenom na krátký čas. Se světem démonů a mágů se nemusíte nikdy setkat, můžete si o nich s lehkým mrazením jenom číst. Jakmile se ale stanete objektem zájmu mágů, kteří hledají vhodné lidské tělo, aby umožnili démonu vstup do světa lidí, budete muset bojovat o vlastní život.

Hlavní hrdinové, Nick a Alan, žijí v současné Anglii, při zběžném pohledu zvenčí se potýkají s normálními problémy jako každý mladý člověk, ať již jde o školu, děvčata nebo pomoc v domácnosti. Navíc se starají o nemocnou matku a musí se podílet i na finančním zajištění rodiny. Skutečnost je ale děsivá: za častou změnou bydliště se neschovává snaha poznávat nová místa a nové přátele, ale nekonečný útěk před mágy, kteří ohrožují celou rodinu.

Příběh mladých lidí, kteří se musí rozhodnout, zda budou dále jenom prchat a skrývat se, nebo začnou bojovat o vlastní životy, je napsán ve svěžím tempu, je plný akcí a zvratů. Postupné odkrývání starých událostí vyústí v překvapivý závěr. Vše vypadá jako sled náhod, ale může jít o předem promyšlenou hru, ve které jeden z hráčů, ale možná všichni, drží nějakou kartu schovanou v rukávu.

Knižní prvotina mladé irské spisovatelky získala řadu ocenění, ale především zaujala čtenáře a byla úspěšně přeložena do řady jazyků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Sarah Rees Brennanová
Formát: 150 x 216, vázaná vazba
Počet stran: 256
Rok vydání: 2010
Vydavatel: Zoner Press

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: