Zjizveni - Never After 2

Kód: 145262
Fantasy
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
zjizveni
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Scar jako utlačovaný bratr, Mufasa jako neschopný vládce, Sarabi jako mladá bojovnice prahnoucí po pomstě – vítejte ve světě, ve kterém se hranice mezi dobrem a zlem stírá, kde naši hrdinové nejsou takoví, jací se zdají, a kde se naši oblíbení zloduši dočkají šťastného konce. Pociťte pod kůží jizvy postav temného románu inspirovaného Lvím králem. 

Princ Tristan Faasa neměl nikdy usednout na trůn. To byl vždy úděl jeho bratra Michaela, který Tristana celý život trápil. Když se Michael po smrti otce chopí trůnu, Tristan je připravený mu to překazit. Pak však na hrad dorazí Sara B. a Tristan se náhle octne uprostřed zcela jiné války. Války, která ho donutí začít pochybovat o tom, na čem skutečně záleží – na koruně, či na ženě, která si ji má co nevidět nasadit?

Sara má jasný plán. Vdát se za krále a vyhladit rod Faasů. Nepočítala ale s tím, že jí úkol znesnadní zjizvený princ. Je nebezpečný. Zakázaný. A je jedním z těch, které má zavraždit. Ale hranice mezi nenávistí a vášní se postupně ztenčuje, a zatímco na povrch vyplouvají dlouhou ukrytá tajemství, Sara si přestává být jistá, komu může věřit. Čemu dá přednost – pomstě, nebo padouchovi, do kterého se nikdy neměla zamilovat?

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.38 kg
Autor: Emily McIntire
Cyklus: Never After
Formát: 200×133 mm, brožovaná
Počet stran: 392
Rok vydání: 2024
Vydavatel: Red (Dobrovský)
Díl: 2.
EAN: 9788027713042
Překladatel: Pavlína Wünschová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: