Z hrobu

Kód: 023423
Neohodnoceno
259 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Jeaniene Frost$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

ŠÍLENÝ AGENT CHCE ROZPOUTAT
ABSOLUTNÍ VÁLKU…

…a Noční lovci se vydávají
na poslední nebezpečnou misi!

Zdánlivý klid nikdy nevěstí nic dobrého. Zvlášť když je váš život plný krutých a mocných protivníků a ve vzduchu je cítit ozón. Bouře přichází a tentokrát má sílu, která může smést všechny: lidi i nemrtvé…

Chlápek stojící za tímhle nečasem není nikdo jiný, než starý známý agent CIA Jason Madigan, který – jak se zdá – má víc tajemství, než Cat a Bones čekali. A protože došlo k únosům jejich přátel, což je pouze předzvěst mnohem strašnějších událostí, je nutné strčit hrdost na chvíli do skříně a opět zajít za ghúlí voodoo královnou Marií Laveau a požádat ji o pomoc.

A ta – jak je všem fanouškům série dobře známo – rozhodně není zadarmo. K tomu všemu je protivník Cata a Bonese zatraceně odolný a paranoidní parchant, takže dostat se mu na kobylku není ani s pomocí ghúlů nic jednoduchého. V jeho sídle pak na oba hrdiny čeká tajemství, jež otřese jejich životy a navíc je klíčem k válce, která může zničit naprosto všechny.

Opravdu naposledy?

Frostová opět misí nekompromisní akci plnou dějových zvratů s erotikou a humorem, což činí ze série Noční lovci jednu z nejpopulárnějších sérií současnosti. K tomu si připočtěte fakt, že Z hrobu má být dílem posledním a také proto si autorka může dovolit být nelítostnější ke svým hrdinům víc než kdykoli před tím.

Stačily pouhé tři roky, aby nakladatelství FANTOM Print vydalo v českém překladu kompletní ságu. Tři roky, během nichž se z Jeaniene Frostové stala hvězda srovnatelná s Patricií Briggsovou či Laurell K. Hamiltonovou. Nyní jsme, alespoň podle autorky, na konci cesty. Ale znáte to, spisovatelé toho namluví – viďte, pane Doyle?

Anotace: Kolem upírů Cat Crawfieldové a jejího manžela Bonese vládne poslední dobou až podezřelý klid. Zdání však klame, protože je co nevidět čeká šokující odhalení, které je pošle zpět do akce. Musí totiž zabránit válce obrovských rozměrů… Díky tajným a zrůdným aktivitám agenta CIA, který se vymkl kontrole, se nebezpečně stupňuje napětí mezi lidmi a nemrtvými. Cat a Bones svádějí souboj s časem, aby uchránili přátele před osudem horším než smrt, protože čím více tajemství odhalí, tím fatálnější jsou následky. Pokud selžou, jejich životy – stejně jako těch, na nichž jim záleží – budou viset na nepatrném vlásku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Jeaniene Frost
Cyklus: Noční lovci
Formát: 145x205, vázaná s přebalem
Počet stran: 256
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Fantom print

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: