World of Warcraft: Kletba worgenů

Kód: 031789
Neohodnoceno
399 Kč –20 %
42399 world of warcraft kletba worgenu
399 Kč –20 % 319 Kč
Skladem
crew@crew@fantasy$Micky Neilson;James Waugh$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdysi mocné království Gilneas se ocitá v obležení zvenčí i zevnitř. Zatímco se podél jeho mohutné zdi shromažďují armády Opuštěných, dojde v hlavním městě k řadě brutálních vražd, které naznačují, že se mezi obyvateli skrývá daleko zlověstnější hrozba.

Na scénu přichází Halford Ramsey, proslulý královský vyšetřovatel, který se nezastaví před ničím, aby nepolapitelného vraha dopadl. Při rozkrývání případu se Halford ocitá v ohnisku zájmu skutečných pachatelů vražd: worgenů, prokletých vlčích lidí, známých pouze z legend, a tajuplného „Vlčího kultu“, který je uctívá. Ramsey je záhy zatažen do deset tisíc let starého eposu, ve kterém nechybí láska, tragédie ani zrada, a který se točí kolem války prastarých nočních elfů proti démonické Plamenné legii. Halford, postižen kletbou worgenů, musí zkrotit zvíře zuřící v jeho nitru, a jednou provždy učinit přítrž ďábelskému spiknutí, jež hrozí zničením celého Gilneasu.

Příběh plný záhad a bortících se říší vypráví Micky Neilson a James Waugh, s ilustracemi od Ludo Lullabiho a Tonyho Washingtona.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Micky Neilson, James Waugh
Cyklus: World of Warcraft
Formát: 168 × 258 mm, brožovaná
Kresba: Ludo Lullabi, Tony Washington
Počet stran: 160
Rok vydání: 2021
Vydavatel: CREW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: