Věštkyně z Kellu

Kód: 000351
Neohodnoceno
339 Kč –10 %
ves
339 Kč –10 % 305 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$David Eddings$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Druhé vydání.

Pentalogie volně navazující na pentalogii Belgariad
Velkolepá sága plná lidí, králů, čarodějů a bohů, stržených do neúprosného boje mezi dvěma prastarými Proroctvími, jenž je vyvrcholením sedm tisíc let trvající války mezi Dobrem a Zlem.

Pátrání po Garionově synovi vrcholí. Garion a jeho společníci se vydávají do Kellu, aby zde odhalili tajemství jediné nepoškozené kopie malloreonských evagelií. Po staletí chránili proroci tuto svátost před Grolimy. Velcí kouzelníci na ni dokonce vložily kletbu slepoty, která postihne každého Grolima, který se pokusí vstoupit do Kellu. Tak, jak se praví ve Strážcích Západu, vydává se Belgarion na cestu s těmi, kdo ho musí doprovázet: Věčným mužem, Průvodcem, Mužem se dvěma životy, Tím, kdož může nést Orb a Tichým mužem, spolu s dalšími společníky. Ti všichni následují velkého mága na Místo, které už není, aby učinil poslední volbu - světlo nebo tmu.
Ale Zandramas se nevzdává. Přestože nesmí vstoupit do Kellu, ještě má v moci mladého Gerana, a pokud by se dostala na místo poslední schůzky spolu s ním, pak musí Garion svého syna zabít. Jinak svět přestane existovat... 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: David Eddings
Cyklus: Malloreon
Vydavatel: Classic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: