Upíří polibky - Počátek

Kód: 020771
Neohodnoceno
179 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Ellen Schreiber$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Může se sen o lásce k upírovi stát skutečností?

Šestnáctiletá Raven se odmalička touží stát upírkou. Žije v malém městečku jménem Dullsville a nemá to právě lehké – nerozumí si příliš se spolužáky, kamarádí se pouze s farmářskou dívkou Becky a pochopení nenachází ani u svých rodičů. Hodně času tráví na hřbitově a okouzleně pozoruje staré strašidelné sídlo na kraji jejich městečka.

K Raveninu velkému překvapení a vzrušení se jednoho dne nastěhuje do starého sídla nová rodina, Sterlingovi. Vypadají poněkud zvláštně a brzy začnou kolovat zvěsti, že Sterlingovi jsou upíři. Zda je tomu skutečně tak, se rozhodne nadšená Raven zjistit. Seznámí se s mladým a okouzlujícím Alexandrem Sterlingem… a přeskočí mezi nimi jiskra. Je však Alexander skutečně upír? A pokud ano, bude schopen Raven proměnit?

Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh,který si získá srdce každé dospívající dívky.

Podle její předlohy také vznikla a v našem nakladavatelství vyšla úspěšná trilogie Upíří polibky - Pokrevní příbuzní, kterou si zamilovali mnozí příznivci mangy i upírů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Ellen Schreiber
Cyklus: Upíří polibky
Počet stran: 158
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Zoner Press

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: