Unesená (komiksový gamebook)

Kód: 029089
Neohodnoceno
319 Kč –10 %
2289 unesena komiksovy gamebook
319 Kč –10 % 287 Kč
Skladem
komikscz@komiks@detske@gamebooky$kolektiv$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Kniha Unesená je komiksový gamebook, tedy komiks kombinovaný se hrou. Při čtení/hraní gamebooku prožijete s hlavním hrdinou v knize příběh, jehož průběh zavisí na vašich rozhodnutích. Kniha obsahuje list postavy, kam během čtení zaznamenáte čas, zranění, získané předměty a nakonec i vítězné body. Stručně lze čtení/hru komiksového gamebooku popsat tak, že následujete jednotlivé obrázky v knize. Obrázky obsahují stopy, hádanky a pasti a vy se musíte rozhodnout kam a jak budete pokračovat. Při sledování obrázků sbíráte stopy, luštíte hádanky a rozhodujete se, jak dál pokračovat. Jako v každé hře můžete také prohrát a někdy velmi rychle a krutě.

V gamebooku Unesená se stáváte otcem dcery, kterou unesli. Otázka, proč by na vaše blízké měl někdo podniknout takový útok je jen jednou z mnoha, která vás pronásleduje od okamžiku, kdy jste se dozvěděli o únosu dcery.

Blížíte ke dveřím honosné vily postavené uprostřed hlubokého lesa, v ruce křečovitě svíráte zbraň a vaše duše je naplněna strachem. Máte předtuchu, že události dnešního večera neskončí dobře. A vaše intuice vás bohužel nezradí – i když to, co na vás čeká za dveřmi té proklaté budovy, si jen stěží dokážete představit. Vaše noční můra začíná ….. budete mít dost sil a odvahy zachránit vaši dceru ze spárů zla?"

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: kolektiv
Formát: 215x153 mm, vázaná
Kresba: kolektiv
Počet stran: 160
Rok vydání: 2018
Vydavatel: REXhry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: