Temnota kovaná v ohni

Kód: 021082
Neohodnoceno
269 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Chris Evans$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Temnota kovaná v ohni nás zavádí do nelítostného světa luků a mečů, mušket a kanónů, magie a intrik – do Impéria balancujícího na pokraji války.
V tomto světě je Konowa Rychlý Drak, bývalý velitel Imperiálních jednotek Železných elfů, považován za výjimečnou bytost. S výjimečným osudem – vražda místokrále, válečný soud, a nakonec vyhnanství do lesa – na místo, které nenávidí ze všeho nejvíce.
Nyní pouze touží zůstat sám se svým utrpením… Jenže pro Konowu nic tak jednoduchého neexistuje. Záhadná a svůdná dcera elfkynanského guvernéra jej vyhledá v nebezpečné divočině, aby mu předala královský výnos, kterým je povolán opět do služby.
Na východě zvěstuje padající Červená Hvězda návrat magie, která na dlouhou dobu ze země zmizela. Pro Konowu to je šance na vykoupení – navzdory tomu, že jde pravděpodobně o beznadějnou, sebevražednou misi. Mimo jiné i pro to, že vojáci, které má Konowa k dispozici, nejsou zdaleka takoví, jaké očekával. Ale nejhorší je, že jeho hlavním protivníkem v riskantní honbě za Hvězdou je obávaná Stínová vládkyně – legendární elfí čarodějnice…

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Chris Evans
Cyklus: Železní elfové
Formát: 158 x 203 mm, vázaná
Počet stran: 317
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Fantom print
Díl: 1.
EAN: 9788073981280
Překladatel: Kateřina Niklová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: