Technik

Kód: 024871
Neohodnoceno
369 Kč –10 %
26364 technik
369 Kč –10 % 332 Kč
Skladem
scifi@scifi$Neal Asher$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teokracie je už dvacet let poražená a na Masadě teď vládne Řád – je to však řád, se kterým se rebelové z odbojové skupiny Úklidová četa nedokážou smířit. Jejich nenávist ke všem přeživším teokratům se časem nijak nezmírnila, a na jednom z prvních míst jejich černé listiny figuruje i ikonický Jeremiah Tombs.
Tombs je snad jediný člověk, kterého napadl kapucín a on to přežil, byť ve stavu, který neměl ke smrti daleko. Když uprchne ze sanatoria, kde se léčil z psychických následků, je nucen čelit bolestivé realitě, které se mu od povstání úspěšně dařilo vyhýbat. UI na něm mají eminentní zájem, protože mýtický kapucín zvaný Technik, který ho před lety napadl, udělal s jeho myslí něco, co nedokážou pochopit ani ony. Je docela možné, že Tombs má v mozku uloženy informace o sebevraždě celé jedné mimozemské rasy.
Tombsova ochrana je svěřena veteránovi války s Pradory Amistadovi, a ten si k tomu přizve bývalého velitele povstalců Leifa Granta, a temnou UI Penny Royal. Užitečný by jim mohl být i amfiadapt Chanter, který studuje kostěné sochy, vytvářené Technikem z pozůstatků jeho obětí.
Jejich aktivita ale probudí z jeho dlouholetého spánku v hlubokém vesmíru mechanismus, který použili Atheteřané, aby se změnili v pouhá zvířata. Mechanismus zanalyzuje situaci a začne si chystat zbraně.
Román Technik volně navazuje na knihu stejného autora Hranice Řádu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Neal Asher
Cyklus: Agent Cormac
Formát: 13 x 20 cm, brožovaná
Počet stran: 368
Rok vydání: 2015
Vydavatel: Polaris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: