Superhrdinové – Kompletní příběh

Kód: 034104
Neohodnoceno
179 Kč –10 %
ZEP2212 superhrdinove
179 Kč –10 % 161 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poznejte ty nejlepší hrdiny, superhrdinské týmy i padouchy

Nezbytná encyklopedie pro fanoušky, mladé i dospělé. Všichni hrdinové, supertýmy, jejich zrození a schopnosti. Batman, Spider-Man, Superman, svět DC, Marvelu a jeho tvůrci, jako legendární Stan Lee & další!

Snad každý alespoň jednou v životě zatoužil stát se superhrdinou – nebo superhrdinkou. Přitom není podstatné, zda fandíme Spider-Manovi nebo Wonder Woman. Naše sny se zkrátka někdy upínají k představě, že získáme nadpřirozené schopnosti, navlékneme si zvláštní kostým a vyrazíme zachránit svět. Nyní nastal čas návratu ke klasickým hrdinským postavám, jejichž boj proti bezpráví a zločinu se zatajeným dechem sledují celé generace fanoušků. Představíme vám všechny slavné i alternativní superhrdiny od jejich komiksových začátků přes velkolepý restart po triumfální vstup na filmové plátno a televizní obrazovky.

V superhrdinské encyklopedii se vyhnete úkladům zákeřných padouchů, navážete osobní přátelství se Supermanem a Batmanem, vydáte se na cesty po hvězdách se Strážci galaxie, zjistíte vše o Aquamanově minulosti, stanete se členy některého osvědčeného superhrdinského týmu, dokonce nahlédnete do zákulisí vzniku takové normální rodinky Úžasňákových. Oblíbené postavy přitom poznáte v nejpůvodnější i zcela novodobé podobě. Zbývá udělat poslední krok. Vyberte si vhodnou masku, vaše superdobrodružství totiž právě začíná…

Potkejte je osobně
Všechny supertýmy, které zachraňují svět!

Cesta ke slávě
Od komiksů k filmovým blockbusterům

Pod pokličkou
Zrození superhrdinů a jejich supershopností

Legendy vyprávějí
Zakladatel Marvelu Stan Lee & další

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Autor: Kolektiv autorů
Formát: 230 × 297 mm, brožovaná
Počet stran: 132
Rok vydání: 2022
Vydavatel: Extra Publishing, s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: