Střet myslí

Kód: 138717
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
03483 stret mysli obalka 1
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po mnoha dobrodružstvích a nebezpečných misích se Robokat vrací na scénu v prvním samostatném románu z pera oceňované americké spisovatelky Marthy Wells, která před lety představila čtenářům vědeckofantastické literatury postavu humanoidního robota se sklony k sarkasmu a ironickým poznámkám na adresu lidí.

Podobně jako v předchozích příbězích se i nyní Robokat ocitá ve víru dění a vrhá se do akce, aby zachránil svoje klienty, přátele, skoro přátele a i ty, na kterých by mu podle jeho slov ani nemělo záležet, před následky odvěkého lidského problému – chamtivosti.

Když poprvé za svou existenci zakusí ztrátu někoho, kdo mu dokázal porozumět a pomoct, neváhá a rozhodne se dopadnout a zničit viníky, a to i přesto, že by si nejraději někde o samotě vychutnával seriály a doufal, že si ho nikdo nevšimne a nezeptá se, jak se cítí.

Vítejte ve světě vesmírných kolonií, vychytralých korporací a robotů se schopností vymanit se ze svého původního nastavení a učinit víc, než se od nich očekávalo: vyznat se sám v sobě.

Jsem vlastně sám ve svojí vlastní mysli a tam také vzniká devadesát procent mých problémů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Autor: Martha Wells
Formát: vázaná s přebalem
Počet stran: 432
Rok vydání: 2023
EAN: 9788027704835
Nakladatel: FOBOS
Překlad: Jahnátek, František

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: