Štěstí ve stínech

Kód: 049270
Fantasy
Neohodnoceno
259 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bude válka. Vše nasvědčuje tomu, že po dlouhé době míru Plenimar připravuje mohutné válečné tažení proti svým sousedům – Skale a Myceně. Kdysi spojenci sjednocení pod vládou hierofantů, nyní nepřátelé znesváření bojem o půdu a moc. Plenimarští touží po vítězství ve válce tak silně, že jsou ochotni spolčit se s mocnostmi, vyvolanými tou nejtemnější magií!

Jenže stane se něco, s čím ve svých plánech nepočítali… Když je Alek z Kerry uvězněn za zločin, který nespáchal, očekává jistou smrt. To však netuší, že od tohoto okamžiku bude ve svém životě hledět smrti do očí ještě mnohokrát… Také ovšem netuší, že jeho spoluvězněm bude Seregil z Rhíminee, muž tajemného původu i minulosti, muž mnoha tváří – tulák, špeh, bard, zloděj i šlechtic.

Alek se stává Seregilovým učedníkem. Brzy cestuje po krajích, o nichž ani nevěděl, že existují, vstříc válce, o jejíž hrozbě neměl ani tušení. Netrvá dlouho a se Seregilem se zapletou do zlověstného spiknutí, které sahá hlouběji, než si dovedou představit, a které je, pokud selžou, může stát mnohem víc než jen jejich životy. Ale osud je stejně nepředvídatelný jako Alekův nový učitel, a tentokrát by je mohlo potkat… ŠTĚSTÍ VE STÍNECH.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.4 kg
Autor: Lynn Flewelling
Cyklus: Noční běžci
Formát: 145x205 mm, vázaná s přebalem
Počet stran: 400
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Fantom print
Díl: 1.
Pořadí vydání: druhé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: