Srdce Impéria aneb Odkaz Luthera Arkwrighta

Kód: 003472
Neohodnoceno
1 099 Kč
Vyprodáno
$Bryan Talbot$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokračování Dobrodružství Luthera Arkwrighta. Oproti předešlé knize má tato menší formát, přebal, ale hlavně je celý komiksový příběh vyvedený v barvách Anguse McKie.

Vrcholí bitva o Londýn, uprostřed bitevního pole se královně Anně narodí dvojčata ? princ Jindřich a princezna Viktorie. Jejich otec, hrdina Mnohovesmíru, spasitel světa, vyvolený, Luther Arkwright mizí beze stop, aniž by své potomky spatřil.
Uplynulo 23 let. Královna Anna je císařovnou obrovského impéria, nad kterým opravdu slunce nezapadá. Jejího syna Jindřicha zabili puritánští teroristé a princezna Viktorie vyrostla do krásy a moudrosti. Za sedm dní bude slavit své dvacáté třetí narozeniny a celé Britské impérium se chystá na velkolepé oslavy Dne vítězství. Naprostá idylka, nebýt té neuvěřitelné bolesti hlavy, která Viktorii sužuje. A navíc se vynořuje neuvěřitelná spousta nezodpovězených otázek. Kdo je tajemný Gabriel Shelly, který prý Viktorii jako z oka vypadl? Opravdu se ztrácejí lidé z ulic? Jak si VOTAN vytvořil vlastní inteligenci? Co je zvláštního na Kapli svatého Jiří? A hlavně kam se ztratil hrdina minulé revoluce a Viktoriin otec Luther Arkwright?

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Bryan Talbot
Formát: 16 x 24 cm, vázaný s přebalem
Kresba: Bryan Talbot
Počet stran: 300
Rok vydání: 2006
Vydavatel: Comics Centrum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: