Skryté obrázky

Kód: 139350
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
big skryte obrazky 6E5 507625
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem
horor$Joe Hill$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mallory Quinnová začíná v jednadvaceti nový život. Právě ji propustili z protidrogové léčebny a získá práci chůvy na bohatém předměstí Filadelfie. Má se starat o pětiletého Teddyho, syna Teda a Caroline Maxwellových.
Mallory si novou práci okamžitě zamiluje. Zabydlí se v zahradním domku, po večerech chodí běhat a těší se ze znovu nabyté životní stability. Teddy je roztomilý a plachý klouček, který nedá ani ránu bez skicáku a tužky. Kreslí to, co jiné děti v jeho věku: stromy, králíčky, balony. Jednoho dne však nakreslí muže, který lesem táhne mrtvou ženu.
Jak dny plynou, Teddyho obrázky jsou stále zlověstnější a jeho původně primitivní postavy získávají detailnější a realističtější vzhled. Je skoro vyloučené, že by něco takového dokázalo namalovat pětileté dítě. Mallory začíná mít podezření, že se jedná o ozvěny dávné nevyřešené vraždy a že chlapcovu ruku vede nějaká záhadná síla.
S pomocí pohledného zahradníka a excentrické sousedky se Mallory pokouší rozluštit obrázky a zachránit Teddyho – a zároveň se vyrovnat s tragédií ve své vlastní minulosti. Dřív, než bude pozdě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Joe Hill
Formát: 13,5 × 20,5 cm
Počet stran: 382
Rok vydání: 2023
Vydavatel: Fobos
EAN: 9788027703319

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: