Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Kód: 026403
Neohodnoceno
268 Kč
Vyprodáno
fantasy@fantasy$Ransom Riggs$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Napínavé, dojemné a neskutečně zvláštní… Fotografie a text se dokonale doplňují a vytvářejí společně nezapomenutelný příběh.“
John Green, autor bestselleru Hvězdy nám nepřály.

Deset podivných dětí prchá před armádou obludných monster.

A pomoci jim může jen jediný člověk – jenže ten je uvězněn v těle ptáka.

Mimořádná pouť, která začala v knize Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, pokračuje. Jacob Portman se vydává se svými novými přáteli na cestu do Londýna, podivného hlavního města celého světa. Doufají, že zde naleznou lék pro svou milovanou ředitelku, slečnu Peregrinovou. Jenže ve městě ničeném válkou číhají nečekaná překvapení na každém rohu. A než Jacob dovede podivné děti do bezpečí, musí učinit důležité rozhodnutí, které se týká jeho lásky k Emmě Bloomové.

Sirotčinec slečny Peregrinové vtáhne čtenáře do imaginárního světa telepatie a časových smyček, cirkusových triků a vlkodlaků – do světa obydleného „podivnými“ dospělými, vrahounskými stvůrami a bizarními druhy zázračných zvířat. Stejně jako v prvním díle v sobě i druhá část Podivných dětí spojuje napínavou fikci s dosud nepublikovanými dobovými fotografiemi a nabízí tak jedinečný čtenářský zážitek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Ransom Riggs
Formát: 126x200, brožovaná
Počet stran: 360
Rok vydání: 2016
Vydavatel: Jota

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: