Sborník Fantasy 2014 II

Kód: 025279
Neohodnoceno
225 Kč –10 %
27141 sbornik fantasy 2014 ii
225 Kč –10 % 202 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Různí$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Česká fantasy žije a daří se jí dobře. Že to není žádná iluze několika vyvolených čarodějů a kouzelnic dokazují i naše sborníky z již 25. ročníku soutěže Klubu Julese Vernea O nejlepší fantasy. Armády netvorů i nájezdníků, oživlé kamenné sochy, létající lodě a podzemní města plná krásy i intrik. Osamělí válečníci i hrdinové toužící po lidském dotyku.
Krajiny fantazie jsou nekonečné a nyní se před vámi otevírají díky novým a neotřelým hlasům, které se jednoho dne stanou legendami!

Sborník Fantasy II obsahuje:
Kristýna Sněgoňová: Cestou Nachu
Nach... magická substance, díky které je možné dosáhnout divů. Ovšem ani ti, kteří se díky němu dostali na roveň polobohů, nejsou o nic méně lidmi. Jejich předsudky, zášť i láska jen mají mnohem tragičtější dopady. Ale pokud se má zrodit svět nový, musí ten starý zemřít.

Jan Dobšenský: Královo město
Abarhil se na své pouti dostává do města, které možná skrývá tajemství jeho původu. Ovšem než dojde na odhalení závojů dnů minulých, je třeba se vypořádat s propukající občanskou válkou i tajemnou sektou praktikující lidské oběti

Veronika Wan: Dni vlkov
Aby váš klan přežil, musí se v zoufalých časech uchýlit k zoufalým činům. Vysvětlete to ale dítěti, které je vydáno na pospas vlčím stvůrám skrývajícím se ve stínech... Krutý příběh o dospívání a pravdě, která nelze vypovědět, ale jen prožít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Různí
Cyklus: Fantasy
Formát: 116 x 175 mm, brožovaná
Počet stran: 275
Rok vydání: 2015
Vydavatel: Poutník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: