Saigami 1

Kód: 144665
Komiks Fantasy Manga
Neohodnoceno
289 Kč –10 %
ZRK2322 Saigami V
289 Kč –10 % 260 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ajumi vede osamělý život a věří tomu, že ji žádné velké dobrodružství nečeká. Jenomže pak se v jednom okamžiku všechno změní a ona se ocitne ve světě, kde fantazie nemá hranic! 

S mámou si nerozumí a táta zmizel neznámo kam. Jedinými dobrými společníky se zdají být knihy a smyšlené příběhy v nich. Až jednoho dne přijde dopis, který ji zve na tajemné setkání. Ajumi se tak vinou okolností ocitne v neznámém světě, kde existují ty nejroztodivnější bytosti, a především Saigami – lidé, kteří mají nadpřirozené schopnosti.

Ajumi netuší, jak se dostat domů, a tak se rozhodne pokračovat do města Zaosz se svými novými přáteli, kteří se chystají složit zkoušky, aby se z nich stali právoplatní Saigami. Během této cesty se sama o sobě dozví něco nového a konečně pochopí, že aby mohla doopravdy žít, musí se přestat bát a důvěřovat svojí intuici.  

Saigami je první díl dobrodružného komiksu inspirovaného mangou a spadá mezi publikace Saturday AM TANKS, které spojuje díla světových umělců a ty nejzajímavější LGBTQ a kulturně odlišné postavy.

 

O autorce:

Seny (Andrea Otília Viorálová) je evropská LGBTQ autorka, která se narodila a vyrostla v maďarském městě Pécs. Díky svému online projektu Saigami se na poli západní mangy aktivně pohybuje už přes deset let. Ve svých příbězích usiluje o reprezentaci rozmanitých LGBTQ postav nebo silných ženských hrdinek, které by mohly čtenáře inspirovat. Je jednou ze zakladatelek Saturday AM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.35 kg
Autor: Seny (Andrea Otília Doneyová)
Cyklus: Saigami
Formát: 134×190 mm, brožovaná
Kresba: Seny
Počet stran: 208
Rok vydání: 2024
Vydavatel: Zoner Press
Díl: 1.
EAN: 9788074135941
Překladatel: Eliška Škorpíková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: