Rytíř sedmi království

Kód: 023825
Neohodnoceno
398 Kč –10 %
24378 rytir sedmi kralovstvi
398 Kč –10 % 358 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouho před tím, než Targaryenové ztratili Železný trůn, dlouho po tom, co přišli z Valyrie a sjednotili Sedm království, ale jen krátce po tom, co říši rozervala vedví a poničila Černožárova vzpoura, křižoval krajem potulný rytíř ser Duncan Vysoký. Anebo Dunk, co vypil truňk? Je totiž hodně nízkého rodu a ke svému rytířství přišel, sám neví jak.
Zemí stále zmítají následky dynastické roztržky, vládnoucí rody spřádají intriky a nikdo pořádně neví, jestli vládne král, anebo jeho Ruka, lord Krvevran s pověstí černokněžníka, který má všude svoje špehy. Ser Duncan je trochu naivní mladík, který bere rytířskou čest až příliš vážně a všechno raději řeší selským rozumem a silou svalů svého nadměrně narostlého těla. Ale je těžko se do mocenských pletich nezamotat, když jej na cestách provází panoš Egg, který je něčím víc, než se zdá být.
Trojice propojených novel George R. R. Martina, zasazená do doby před dějem Hry o trůny, nabízí všechno, co jeho světově proslulá sága, jen v sevřenějším a údernějším balení. Všechny tři příběhy vycházejí společně vůbec poprvé a navíc dříve než v USA. Za zmínku stojí i skvělý překlad Richarda Podaného.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Autor: George R.R. Martin
Cyklus: Hra o trůny
Formát: 16,5 × 23,7 , vázaná s přebalem
Počet stran: 280
Vydavatel: Argo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: