Rudý Děs 2

Kód: 143325
Komiks
1 hodnocení
369 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhý díl komiksu Rudý Děs nás zavádí zpět tam, kde skončil první sešit a přenáší nás do nitra alternativní reality studené války.

Po porážce nacistického Německa se svět rozdělil na dva bloky: západní vedený Evropou a Americkou a východní, kde sídlí Sovětský svaz a Varšavská smlouva. Wunderwaffen třetí říše urychlily technologický pokrok a započalo konstantní zbrojení, včetně závodu do vesmíru. Na kolonizované, vzdálené planetě Tantalus, kde se náš příběh odehrává, se situace vymkla kontrole. Hlavní hrdinka, Sára Palchyuková, dcera sovětského uprchlíka a vědce, se rozhodla pomstít smrt svého otce, sovětského vědce a uprchlíka, způsobenou vládním agentem a nastoupila do armády... Brzy ale zjistí, že její role v tomto konfliktu je mnohem významnější a nebezpečnější, než kdy předtím.

Když sovětská posádka a tajná skupina Opričníků odhal Sářinu existenci, rozhodnou se ji zajmout. Jejich cílem je získat informace o přerušeném spojení červí dírou se Zemí, bez něhož není návratu, Dokáže Sára ustát tvrdou realitu vojenského života na cizí planetě? Dokáže uniknout děsivému spáru sovětských Opričníků? A i kdyby, dokáže překonat nebezpečí, kterým je všudypřítomný Rudý děs?

To vše ze štětce Kryštofa Franciška na 40 akvarelových, ručně kreslených stranách!

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.1 kg
Autor: Kryštof Franciško
Cyklus: Rudý Děs
Kresba: Kryštof Franciško
Počet stran: 40
Rok vydání: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: