Předtuchy smyslnosti

Kód: 023917
Neohodnoceno
259 Kč
Skladem
fantasy$Nalini Singh$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

TEMNÉ VIZE O SMRTI SE MĚNÍ
V PŘEDTUCHY SMYSLNOSTI…
…a mladá jasnovidka podlehne

nebezpečnému jaguářímu muži!

Zatímco v prvním dílu série paranormálních romancí Psyové / měňavci čtenáři sledovali dramatické osudy psyky Saschy Duncanové a měňavce Lucase Huntera, kteří zažehnali válku mezi oběma znesvářenými rasami tím, že odhalili vraha měňaveckých žen, druhá kniha představí zcela nové hrdiny.

Faith NightStarová, stejně jako Sascha Duncanová, pochází z rasy, která se snaží o dokonalé vymýcení jakýchkoli citů u jejích příslušníků. Na rozdíl od ostatních ale Faith není úplně obyčejná – je F-psyka disponující jasnovidnými schopnostmi. Vaughn D´Angelo je pak měňavec, jehož lidské já se nerozdílně prolíná s tím zvířecím, konkrétně jaguářím. A právě tito dva neobyčejní hrdinové se setkají, aby vyprávěli další příběh o lásce, zlu a nenávisti.

Vášeň a smrt

Faith totiž pronásledují krvavé a temné vize o smrti, které se však postupně mění ve splaující vášeň. Zvlášť tehdy, jsou-li podporovány někým konkrétním, v tomto případě Vaughnem. Jejich citové propojení ale neujde psyům, kteří chtějí dívčiných věšteckých schopností využít. Aby tak mohli učinit, musí ji držet co nejdál právě od jaguářího měňavce.

Žánr paranormálních romancí se v pojetí novozélandské autorky Naliny Singh mění v dechberoucí příběh dvou lidí, spoutaných vášní natolik, že neváhají ohrozit i své vlastní životy. Sledujte, jak si s tím dokáží poradit, držte jim palce, buďte s nimi…

Anotace:

Faith NightStarová dávno přivykla naprosté citové sterilitě Utišení, ale nyní je bez zjevné příčiny trýzněna temnými a krvavými představami o smrti. To nikdy nevěstí nic dobrého, ale u Faith je situace ještě horší, protože je to F-psyka, obdařená vysoce ceněnou schopností předvídat budoucnost. Pak se její vize promění v ještě nebezpečnější pocity – ve spalující touhu… a intenzivní rozkoš. Její jasnozřivost je tak mocná a její mysl tak křehká, že emoce, po kterých touží, ji mohou snadno zničit. Měňavec Vaughn D’Angelo na sebe umí brát podobu člověka i jaguára, ale je to jeho zvířecí stránka, kterou to k Faith silně přitahuje. Jaguáří instinkty mu říkají, aby si tuto naprosto fascinující ženu přivlastnil, a lidská polovina nic nenamítá. Zatímco Vaughn prahne po pocitech a touží Faith po všech stránkách uspokojit, pro ni je chtíč nebezpečím, které by mohlo zpřetrhat poslední vlákna její příčetnosti. A jsou tu ještě psyové, kteří chtějí Faithiny schopnosti využít k vlastním cílům. Musejí ji proto všech pocitů zbavit – a od Vaughna ji držet co nejdál.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Nalini Singh
Cyklus: Psyové / měňavci
Formát: 145x205, brožovaná
Počet stran: 254
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Fantom print

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: