Předehra k Nadaci

Kód: 022547
Neohodnoceno
488 Kč –10 %
mm
488 Kč –10 % 439 Kč
Skladem
scifi@scifi$Isaac Asimov$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odvážné líčení budoucnosti lidstva uvozující jedno z největších mistrovských děl ědeckofantastické literatury, jímž je cyklus románů o Nadaci z pera Isaaka Asimova. Jde o dílo dosud nepřekonané co do jedinečného skloubení nepřetržité akce, smělých myšlenek i propracovanosti, které mapuje boj statečné skupiny lidí o záchranu civilizace před nezadržitelným přílivem temnoty a násilí - a to vše začíná příběhem jednoho mimořádného muže.

Píše se rok 12 020 E. G. a císař Kleon I. Neklidně poposedává na říšském trůnu v Trantoru. Zde ve slovutném, mnoha kupolemi zaklenutém hlavním městě galaktické Říše vytvořilo čtyřicet miliard lidí nepředstavitelně technicky i kulturně rozvinutou civilizaci.
Kleon však ví, že někteří lidé usilují o jeho pád - ti, které by dal zničit, kdyby uměl předvídat budoucnost. Hari Seldon přijel na Trantor zveřejnit pojednání o psychohistorii, své pozoruhodné predikční teorii. Mladý mimosvětský matematik však ještě netuší, že už zpečetil osud svůj i celého lidstva. Hari je totiž obdařen prorockými schopnostmi, které z něj činí nejhledanějšího muže Říše…muže disponujícího klíčem k budoucnosti - apokalyptické mocnosti, která bude už navždy známa pod názvem Nadace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Isaac Asimov
Cyklus: Nadace
Formát: 220x155, vázaná s přebalem
Počet stran: 400
Rok vydání: 2022
Vydavatel: Argo + Triton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: