Před Strážci: Ozymandias / Karmínový korzár

Kód: 023899
Neohodnoceno
499 Kč –10 %
24642 pred strazci ozymandias karminovy korzar
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem
komikscz@komiks@komikscz@komiks$Len Wein;Jae Lee;John Higgins;Steve Rude$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘED STRÁŽCI, „předkračování“ nejlepšího grafického románu je konečně tady! Co jen Adrian Veidt neudělá, aby se stal nejchytřejším mužem světa? Jaké oběti nepodstoupí? Koho neodstrčí z cesty? Před strážci: Ozymandias je nepřikrášlený portrét člověka, jehož altruistická touha napravovat zkaženou planetu by ho mohla stát jeho lidství.
Prokletí karmínového korzára je hrůzný příběh o prokletém pirátovi, který je protikladem k nezapomenutelnému, temnému protějšku z původních Strážců, „Příběhů černé lodě“.
Dolarový Bill vznikl jako koncept, filmový maskot pro oblíbenou finanční instituci. Ovšem když jeden pokus o zviditelnění zajde dál, než by si kdy představil, stane se tento herec větším hrdinou, než by předpokládal.
Legendární scenárista Len Wein (Bažináč) s proslulými výtvarníky Jaem Leem (Temná věž od Stephena Kinga), Johnem Higginsem (Hellblazer) a Stevem Rudem (Nexus) odhalují doposud neznámé dějiny světa PŘED STRÁŽCI!

V této knize najdete sebrané komiksy PŘED STRÁŽCI: OZYMANDIAS č. 1–6, PŘED STRÁŽCI: KARMÍNOVÝ KORZÁR č. 1 a PŘED STRÁŽCI: DOLLAROVÝ BILL č. 1.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Len Wein, Jae Lee, John Higgins, Steve Rude
Cyklus: Před Strážci
Formát: 168 x 258, brožovaná
Počet stran: 256
Rok vydání: 2014
Vydavatel: BB art

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: