Pravidlo dvou minut

Kód: 005107
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem
$Robert Crais$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Max Holman vyznává pravidlo dvou minut: Vleť dovnitř, seber prachy a vypadni ven. Odkud? No přece z banky. Max je totiž bankovní lupič. Či spíš býval, protože ty dvě minuty můžou někdy být životně důležité. Při jedné takové ilegální návštěvě finančního ústavu jej opustilo štěstí a Plážový povaleč, jak mu kriminalisté přezdívali, byl nucen strávit hezkých pár let života v chládku.
Když už mu ke svobodě zbývá jen krůček, má plnou hlavu myšlenek na svého syna. S jeho matkou se sice nikdy neoženil a Richieho naposledy viděl ve věku jeho osmi let, ale nyní je nezvratně rozhodnutý opět si k němu najít cestu. A to vzdor tomu - ta ironie! - že Holman mladší pracuje u losangelské policie.
V slavný den jeho propuštění však dopadne nečekaná drtivá rána. Policistu Richarda Holmana zavraždil neznámý střelec.
Aby odhalil pravdu o jeho smrti, pouští se napravený lupič do pátrání. Na pomoc si přizve tu nejnepravděpodobnější osobu na celém světě: bývalou agentku FBI, tu, která jej před lety zatýkala. Spletitá vlákna celého případu nečekaně vedou do míst, kde by je nikdo nečekal, a z minulosti se vynořuje přízrak dvou zabitých zločinců a uloupených šestnácti milionů dolarů, které zmizely kdovíkam.
Byl Holmanův syn ?správný hoch", nebo měl stejné sklony jako jeho otec? Proč si Holman senior vysloužil také přezdívku Lupič hrdina a jak s tím vším souvisí slavný nápis Hollywood nad skalami?
To už se dočtete v téhle knížce. Nyní se však nesourodá dvojice - propuštěný trestanec a bývalá agentka - vydávají na cestu za pomstou a spravedlností...

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Robert Crais
Vydavatel: Metafora

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: