Povstání

Kód: 020608
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$E.E. Knight$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čtvrtý díl ságy Země upírů o hrdinských činech Davida Valentina začíná dva dny po závěrečné tragédii románu Hromoklín. Hrstka neozbrojených mužů, kteří přežili u Bern Woods, je na útěku, Ozarské svobodné teritorium padlo, všude se to hemží renegáty a Rozparovači. Valentinovi není do zpěvu, vyčítá si smrt mnoha spolubojovníků a ztrátu drahocenného nákladu, který dopravil přes celý Texas. Jenomže i kdyby se mu podařilo nemožné a vzburcoval lidi do zbraně, opět potečou potoky krve – krve pozemšťanů, nikoli krutých vesmířanů.

Ohlasy:
Nepochybujeme, že E. E. Knight je jméno, které v tomto žánru zdomácní.
– Silver Oak Book Reviews

E. E. Knight je mistr popisu a napětí… Dobrodružná spekulativní fikce založená na dobrých postavách, ve své nejlepší podobě.
– Black Gate

„Země upírů je poutavý příběh plný temnoty a nebezpečí, který čtenáři prostě musí prožívat spolu s jeho hlavním hrdinou. Knightovi se podařilo spojit prvky různých žánrů do neobvyklé hrdinské ságy, jejíž protagonista přesto zůstává "normálním" člověkem se všemi pochybnostmi i nadějemi. A přestože všude kolem sebe vidí zkázu, bolest a smrt, vpřed ho žene vidina svobodné Země bez Karanů. Tento svět je totiž náš, a běda tomu, kdo se nám ho pokusí vzít!“ Martin Fajkus, Pevnost č.1/2011

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: E.E. Knight
Formát: 125x200,brožovaná
Počet stran: 318
Rok vydání: 2011
Vydavatel: Trifid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: