Pevnost 03/2024 PLUS

Kód: 145242
Neohodnoceno
189 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kořeněné vizuální hody od Denise Villeneuva vstupují do druhého dějství, vyhlížené pokračování DUNY se během pár dnů přesype i do českých kin. Ve šlépějích posledního z Atreidů proto kráčí i nové vydání vašeho průvodce fantastickými světy. Zároveň také rádi upozorňujeme na NEVIDITELNÉ ZLO a připomínáme, že se kvapně blíží březnový FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA. Ze seriálového světa se hlásí nečekaně vyvedený nový PERCY JACKSON A OLYMPANÉ a hodně si toho povíme o strašidelném fenoménu AMERICAN HORROR STORY.

V literární sekci odhalí svoji existenci PŘÍSNĚ TAJNÝ SPOLEK SVÉRÁZNÝCH ČARODĚJEK, Petr Urban vystavěl PRÁH MEZI PŮLNOCÍ A ĎÁBLEM, určitě nesmí zapadnout nové vydání POSLEDNÍHO JEDNOROŽCE od Petera S. Beagla, a hlavně je na světě parádní novinka od Martina Paytoka, ambiciózní a do nádherného vydání oděný román LÁSKA, SMRT A VŠECHNO ZLÝ. A co na to Jakub Mařík, jehož vyzbrojené lidstvo uvázlo V JÁMĚ LVOVÉ? Povídkami přispěli Jana Pavloušková a René Vaněk. Do hry ale promluví i Pavel Fritz a jeho PŘÍSTAV U ŘEKY STYX.

A v komiksové sekci si pozornost zaslouží jak ENIGMA, tak novinka od Tonyho Sandovala POHOVKA A MRTVOLA. Nezapomeneme ani na to nejlepší z malovaného světa z loňského roku v povinné TOP 10 a obdobný sumář nás čeká i v herní sekci. Mezi deskovkami v tomto čísle vítězí OBLEVA. Historická sekce nabízí KEITHA a MALINDU, příběh lásky z americké občanské války. Samozřejmě nechybí novinky z COMIC-CONU PRAGUE 2024. V hranatém vesmíru LEGO se poohlédneme po kostičkách ve stylu STAR WARS. A ani to zdaleka není vše. Vrhněte se proto po hlavě do čtení.

Nová Pevnost je tu jen a pouze pro vás!

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.4 kg
Autor: Různí
Cyklus: Pevnost
Formát: 210x285 mm, sešit
Počet stran: 78
Rok vydání: 2024
Vydavatel: Ing. Kristina Nowakowska
Díl: 3.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: