Perverzní páprda

Kód: 034113
Neohodnoceno
349 Kč –20 %
paprda
349 Kč –20 % 279 Kč
Skladem
crew@evropa$Gotlib$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ty jeden/jedna úchyláku/úchylačko!

Kdepak, nemusíte se ohlížet přes rameno, to mluvíme opravdu na vás! Na vás, kteří jste se nechali navnadit nemravným názvem tohoto svěžího dílka, na vás, kteří jste po něm chmátli, hltavě, s oroseným čelem, třesoucíma se rukama a slinou v koutku úst… Na vás, kteří jste nepochybovali, že uvnitř najdete orgie nemravnosti, chlípnosti a prostopášnosti, do kterých se budete moct bez uzardění ponořit! A víte vy co? Nemusíte se vůbec stydět, protože jste se trefili!
Až na to, že ta slinotvorná zhýralost bude jen plodem vaší fantazie zavlečené do šíleného blouznění neodolatelnou kresbou velikého Gotliba, krále ledového a rafinovaného humoru. Takže se na postaršího protagonistu nezlobte. Vždyť jsme všichni/všechny tak trochu perverzní páprdové/páprdy.
 
Komiks Perverzní páprda vychází k pětadvacátým narozeninám Nakladatelství CREW. Vydavatelé tak vzdávají čest své zvrácené minulosti, neboť tenhle komiks se objevoval v prvních číslech magazínu CREW... a teď si ho čtenáři konečně mohou přečíst v kompletní podobě!

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Autor: Gotlib
Formát: 233x303, pevná vazba
Kresba: Gotlib
Počet stran: 64
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2022
Vydavatel: CREW
Tisk: barevný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: