Pastýřská koruna

Kód: 142713
Fantasy
Neohodnoceno
248 Kč –10 %
553075 pastyrska koruna
248 Kč –10 % 223 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastýřská koruna je poslední knihou Terryho Pratchetta.

Napsal ji během posledního roku svého života, ještě předtím, než začátkem roku 2015 podlehl neodbytné a atypické formě Alzheimerovy choroby.

Uzavřou se tu dobrodružství Toničky Bolavé, jejích oddaných Fíglů i spřátelených čarodějek. Objeví se i zcela nový hrdina, který si jistě velmi rychle získá sympatie čtenářů, a nikoliv jen jejich. Dojde k válce s elfy, která je sice krátká, ale o to zuřivější, a jistě neprozradíme nic nečekaného, když řekneme, že elfové i tentokrát odtáhnou s krvavými nosy. Podíváme se do Ankh-Morporku, k trpasličí firmě, která se zabývá výrobou košťat, a zažijeme dosti nezvyklou přeměnu povýšené čarodějky paní Našeptávalové. Rozloučíme se s celou řadou starých známých a jde o loučení o to těžší, že o jejich dalších osudech si už můžeme nechat jen zdát.

Bylo ještě tolik knih, které chtěl Terry Pratchett napsat. Kdyby zůstal naživu, byla by nepochybně i Pastýřská koruna mnohem obsáhlejší, ale i tak je to dobrá kniha a fanouškové Terryho Pratchetta s ní jistě zažijí řadu příjemných chvil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.2 kg
Autor: Terry Pratchett
Cyklus: Úžasná Zeměplocha, Tonička Bolavá
Formát: 108 x 175 mm, brožovaná
Počet stran: 352
Rok vydání: 2017
Vydavatel: Talpress
EAN: 9788071976462
Překladatel: Jan Kantůrek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: