Opráski sčeskí historje 5

Kód: 029087
Neohodnoceno
199 Kč –10 %
2133 opraski sceski historje 5
199 Kč –10 % 179 Kč
Skladem
komikscz@komiks@komikscz@komiks$jaz$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pátý díl oprásků je tu! Pravda, mezi čtvrtým a pátým dílem vyšlo mnoho publikací z dílny Histrickýho ústafu (dále jen HÚ), ale dočkali jsme se. Přeceda HÚ, řečený Jaz, nás nešetří a na všech dvaasedmdesáti stranách knihy nás překvapuje svými znalostmi a nezaměnitelným humorem.
Začíná pěkně zostra knížetem Krokem a jeho objevem, pro lidstvo nejcennějším, pokračuje silnou dvojkou Zmikundem a Huzem, kteří nás naučí šetřit. Bombarduje nás historickými událostmi hlava nehlava a nevyhýbá se ani kampani #metoo. Prostě jako vždycky – zábava a poučení v jednom. No, nekup to.
Opráski sčeskí historje jsou krátké komiksy (stripy) postavené na reálném historickém základu, který někdy doplňuje vykonstruovaná pointa. Správná gramatika v nich jde stranou, velký prostor naopak dostává specifický a často nekorektní humor. Z těchto důvodů mají Opráski sčeskí historje jak mnoho fanoušků, tak i odpůrců.
Poprvé se na facebooku objevily v listopadu 2012 a od té doby počet jejich fanoušků stále stoupá. Je nejvyšší čas, aby postavičky jako Cyril a Metojed, Premisl Autokar II., Zmikund Lucemburski nebo Dement Kutwald našly další příznivce na knižních stránkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: jaz
Cyklus: Opráski
Formát: 140×170 mm, brožovaná
Kresba: jaz
Počet stran: 72
Rok vydání: 2018
Vydavatel: Grada

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: