Odvaha

Kód: 149288
Fantasy
Neohodnoceno
599 Kč –10 %
files e 6105 odvaha
599 Kč –10 % 539 Kč
Skladem

Druhá kniha z kultovní série Věrní a padlí od uznávaného autora fantasy Johna Gwynna 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhá kniha z kultovní série Věrní a padlí od uznávaného autora fantasy Johna Gwynna 

Země vyhnanců jsou rozervány válkou, nejvyšší král Nathair táhne říší a bojuje proti každému, kdo se jeho svatému tažení staví na odpor. 

Mladá dívka Cywen, která byla ponechána vlastnímu osudu a opuštěna rodinou prchající ze země dobyté nepřáteli, musí bojovat o přežití. Veškerá její naděje na únik se stává marnou ve chvíli, kdy si Nathair uvědomí, kým Cywen je. Nehodlá dopustit, aby mu tak cenný úlovek vyklouzl z rukou. Neboť právě Cywen může být klíčem k zabití toho, kdo nejvíc ohrožuje jeho cestu k moci. 

Válečník Corban mezitím se svou družinou prchá z domoviny a míří na jediné místo, které jim může poskytnout útočiště. Aby se tam však dostali, musí projet nepřátelským Cambrenem a vyhnout se vojskům, obrům i zuřivým vlkovcům z hor. Corban po celou dobu svádí vnitřní boj, aby se stal tím, za koho jej všichni mají — Jasnou hvězdou a spasitelem Zemí vyhnanců. 

Svět smrtelníků je natolik pohroužený do bojů o moc a přežití, že nikdo nevnímá největší nebezpečí. Temné síly v Zásvětí osnují plány, jak přivést vojska padlých do světa a tím jednou provždy ukončit odvěkou válku proti věrným. 

_______________________________________________

Pro fanoušky temných high fantasy je to kniha jako dělaná. Gwynne na nic nečeká, vrší akci za akcí a směřuje k bouřlivému finále.
— Pevnost o románu Moc 

Série, která slibuje stejnou míru komplexnosti a hloubky jako knihy Roberta Jordana z cyklu Kolo času či Píseň ledu a ohně George R. R. Martina.
— Library Journal 

Témata Odvahy jsou ve fantasy osvědčená a oblíbená, ale tato kniha působí svěže a nově. Gwynne využil toho, co mám rád u autorů jako George R. R. Martin a David Gemmell, a vytvořil něco naprosto fantastického.
 Grimdark Magazine 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.65 kg
Autor: John Gwynne
Cyklus: Věrní a padlí
Formát: 150 x 214 mm, vázaná s přebalem
Počet stran: 687
Rok vydání: 2024
Vydavatel: Host
Díl: 2.
EAN: 9788027520664
Překlad: Pavel Černovský

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: