Nocí zlomená

Kód: 023324
Neohodnoceno
339 Kč –10 %
23634 noci zlomena
339 Kč –10 % 305 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Patricia Briggs$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

„EXMANŽELKA A NETVOR V LIDSKÉM TĚLE...“

... proti Mercy Thompsonové stojí tentokrát
hned dva nelítostní protivníci!

Nečekaný telefonát přinese Mercy zajímavou výzvu. Bývalá manželka jejího druha Adama má problémy a je na útěku před svým novým přítelem. Adam není z těch, kdo by odmítli žádost o pomoc – a Mercy to ví. Když se ale Christy usadí v Adamově domě, nedokáže se Mercy zbavit pocitu, že na celé situaci není něco v pořádku.
Brzy se její podezření potvrdí, když se dozví, že Christy nemá ani zdaleka dobré úmysly. Chce Adama zpátky a je ochotná udělat pro to cokoli, dokonce i obrátit Adamovu smečku proti Mercy.
Mercy se nemíní vzdát bez boje, objeví se ale mnohem větší hrozba. Christyin bývalý není jen špatný člověk – vlastně možná není vůbec člověk. A když se začnou hromadit mrtvoly, musí Mercy odsunout stranou osobní problémy a postavit se tvorovi, který může roztrhat na kusy celý její svět.

V románu Nocí zlomená tak zástupy věrných čtenářů naleznou přesně to, na co se těšily od předchozího, sedmého dílu série: oblíbené hrdiny, jejich stále zamotanější vztahové propletence, drsnou akci a neméně divokou erotiku. Patricia Briggsová zkrátka vytvořila recept, kde jsou jednotlivé ingredience namíchány v tom správném poměru – a právě proto se dodnes pohybuje na samotné špičce žánrové literatury.


Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Patricia Briggs
Cyklus: Mercedes Thompson
Formát: 145x205, vázaná s přebalem
Počet stran: 272
Rok vydání: 2014
Vydavatel: Fantom print

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: