Nepřirozený slídil

Kód: 005359
Neohodnoceno
189 Kč –10 %
10335 neprirozeny slidil
189 Kč –10 % 170 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Simon R. Green$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jmenuji se John Taylor. Jsem soukromé očko a pracuji v tom tajemném kusu městské zástavby ve skrytém srdci Londýna, co se jí říká Noční strana. Mou specialitou, to, v čem jsem lepší, než kterýkoliv jiný člověk (anebo nečlověk), je nalézání věcí ? pro jisté klienty a za patřičnou cenu.
Můj nejnovější zákazník si mne může dovolit docela určitě. Vydavatel Nepřirozeného slídila, nejproslulejšího bulvárního plátku Noční strany (toho, co o něm všichni předstírají, že ho nečtou), mi nabídl milion liber, když najdu chlápka jménem Pen Donavon, který tvrdí, že má důkaz o existenci posmrtného života ? stáhl si ho z televizního vysílání aby ho posléze vypálil na DVD. Slídil nabídl Donavonovi za výhradní práva na nahrávku pořádný balík. Jenomže milý Pen Donavon i to jeho DVD zmizeli.
Nevím, jestli je na tom disku skutečně to, co si všichni myslí, ale kšeft je kšeft (a milion liber je milion liber). Až na to, že všichni podezřelí v tomto případě jsou extrémně nebezpečná individua a navíc to vypadá, že Donavanovi je na stopě i někdo jiný ? někdo velice mocný. A ten ? nebo to ? je zatraceně odhodlaný najít tu jeho stříbrnou placku dřív, než já?

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Simon R. Green
Cyklus: Noční strana
Vydavatel: Polaris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: