Německé maskovací uniformy

Kód: 138915
Neohodnoceno
1 450 Kč
Vyprodáno
$Pavel Beránek$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Německé maskovací uniformy - A jejich malba na figurky 1/35

 

Po velkém úspěchu v crowdfundingové kampani na Kickstarteru nyní přichází kniha „Německé maskovací uniformy a jejich malba na figurky 1/35“ na prodejní pulty. Na bezmála tři sta stranách obsahu vás kniha pomocí realistických výpravných fotografií seznámí s celkem šesti maskovacími vzory používanými na německých uniformách během druhé světové války a jejich malbou na figurky v měřítku 1/35.

Autoři knihy pro tento účel využívají unikátního přístupu, který pracuje s reálnými herci a rekvizitami zachycenými v akci v prostředí věrohodných přírodních lokací. Výpravné scény pak doplňují velmi detailní fotografie výstroje a výzbroje pořízené v ateliéru a následně i samotné modelářské postupy. Ty vytvářely ikony modelářského světa jako například Jaume Ortiz Forns nebo Branislav Lukačovič.

Kniha „Německé maskovací uniformy a jejich malba na figurky 1/35“ představuje uceleného průvodce světem německých maskovacích vzorů nejen pro modeláře, ale i pro fanoušky vojenské historie. Šest kapitol, šest maskovacích uniforem, šest výpravných scén a šest detailních modelářských postupů na malbu figurek akrylovými barvami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Pavel Beránek
Formát: 210 × 297 mm, vázaná
Počet stran: 283
Rok vydání: 2023
Vydavatel: Plastic Invasion

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: