Myší hlídka 2: Zima 1152

Kód: 026603
Neohodnoceno
699 Kč –10 %
29784 mysi hlidka 2 zima 1152
699 Kč –10 % 629 Kč
Skladem
komikscz@komiks$David Petersen$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myši, svádějící nekonečný boj o přežití a o to, aby se jim dobře dařilo v drsných podmínkách světa plného dravců, si na svou obranu založily Myší hlídku. Její členové jsou průvodci, průzkumníci, počasníci, stopaři a ochránci myší žijících na územích mezi teritorii. Udržují bezpečné hranice, vyhledávají nové bezpečné cesty mezi vesnicemi a provázejí po nich karavany se zbožím. V případě útoku se musejí postavit každému zlu a nebezpečí, které ohrožuje jejich teritoria.

Podzim 1152 zanechal Myší teritoria zcela nepřipravená na zimu. Nespokojený hlídkař Půlnoc totiž shromáždil armádu s cílem dobýt Opevněnou Hůrku a zabít Gvendolínu, matronu Myší hlídky. Boj s nimi tak připravil Hlídku o čas.

Jakmile se roční období přehoupla do zimy, začaly na Myší teritoria doléhat velké potíže s nedostatkem potravin a lektvarů. Gvendolína svolala jedenáct svých nejlepších hlídkařů a pověřila je, aby jako její vyslanci co nejrychleji zajistili potřebné zásoby.

Příběhy Myší hlídky obdržely mnoho cen v mnoha zemích světa. Dostaly například několikrát cenu Willa Eisnera a časopisem Wizard byla Myší hlídka vyhodnocena jako nejlepší nezávislá dobrodružná kniha roku 2006. Server IGN.com ji navíc ocenil jako nejlepší nezávislou knihu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: David Petersen
Cyklus: Myší hlídka
Formát: 215x215 mm, vázaná s přebalem
Kresba: David Petersen
Počet stran: 192
Rok vydání: 2016
Vydavatel: Comics Centrum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: