Místo mezi světy

Kód: 033640
Neohodnoceno
369 Kč –10 %
mm
369 Kč –10 % 332 Kč
Skladem
fantasy@fantasy@fantasy@scifi$Micaiah Johnsonová$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně je možné cestovat do paralelních vesmírů. Má to však jeden háček: nikdo nemůže navštívit svět, kde je jeho paralelní protějšek stále naživu. Na scénu vstupuje Cara, jejíž paralelní já mají jednu mimořádnou dovednost: umí vážně dobře umírat - na nemoci, v pouličních bojích nebo prostě náhodou, když se jí nepovede utéct. A tak už zemřela v celkem 372 světech.

Na téhle Zemi se jí však podařilo přežít. Je tedy vyvolena jako dokonalá kandidátka pro cestování mezi paralelními vesmíry. Cara se tak vymaní ze špinavé chudinské čtvrti, kde vyrůstala. Teď má hezký byt ve spodním patře bohaté, zdí obklopené metropole Wiley. Pracuje (a taky nestydatě flirtuje) s atraktivní, ale odtažitou Dell; spolu sbírají data z různých světů pro Eldridgeský institut. Všechno zkrátka běží jako na drátkách.

Jedna z jejích osmi zbývajících dvojnic však za záhadných okolností zemře, a Cara se tak dostane do úplně nového světa se starými tajemstvími. To, co objeví, propojí minulost a budoucnost a odhalí její roli ve spiknutí, které ohrožuje celý multivesmír.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Micaiah Johnsonová
Obálka: Cassandre Bolan
Rok vydání: 2021
Vydavatel: COOBOO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: