Merlinova sága 1: Trumfy osudu

Kód: 022571
Neohodnoceno
219 Kč –9 %
22467 merlinova saga 1 trumfy osudu
219 Kč –9 % 199 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Roger Zelazny$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

První kniha Merlinovy ságy. Stejně chytrá, napínavá a vtipná jako ostatní příběhy z Amberu, jedinečné říše vzniklé stejně z hlavy šílence jako z neotřesitelné vůle velmože. Zároveň však země čistého bytí, země, která je prapůvodem všech možných světů, včetně toho našeho. Svět, do kterého se snad někdy ve hvězdných okamžicích svého života dostaneme i my. Kraj, kde každý okamžik je skutečný, kde vášeň je pravá a věci nejsou náhražkami.

U samého základu existence se žije rychle. A Amber není věčné království. Podstata světa je otřesena. Nemilosrdný boj o trůn, v němž je dovoleno vše a vítězí jen silnější, chytřejší a důvtipnější, dovedl jednoho z princů tak daleko, že vydal Amber všanc silám Chaosu, mocnosti, před kterou ho chtěli vládce Oberon a geniální blázen Dworkin ochránit.

Rovnováha byla porušena. Svět Amberu však závisí na velmi křehkých, složitých vztazích, které lze snadno narušit. Ambeřany neomezují hranice lidských schopností, nemají nad sebou žádného boha ani přírodu. V boji tak ničí i to, z čeho pocházejí a bez čeho nemohou existovat…

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Roger Zelazny
Cyklus: Amber
Formát: 218x147, vázaná s přebalem
Počet stran: 197
Rok vydání: 2013
Vydavatel: Classic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: