Medaile Českobudějovicka

Kód: 024526
Neohodnoceno
532 Kč –9 %
25755 medaile ceskobudejovicka
532 Kč –9 % 479 Kč
Skladem
military@fakt$Jiří Chvojka$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Publikace obsahuje 260 stran převážně barevných fotografií doprovázených podrobným popisem, které zprostředkovávájí čtenáři důkladnou představu o vzhledu a kvalitě zobrazovaného předmětu, včetně jména autora či zajímavých okolností vzniku dané medaile či známky. Obrazovou část knihy doplňují stručné informace o autorech a vydavatelích a seznam použité literatury.

V knize je obsaženo 340 barevných a 84 černobílých fotografií a kreseb. Více než polovinu publikace zabírají medaile a známky Českých Budějovic, větší soubory tvoří ještě památky z Hluboké nad Vltavou, Rudolfova u Českých Budějovic a Týna nad Vltavou. Nejstaršími uvedenými medailemi jsou českobudějovické a rudolfovské početní peníze z konce 16. století, nejmladší medaile pocházejí téměř ze současnosti.

Českobudějovicko v názvu publikace v sobě zahrnuje široké okolí krajského města – kromě medailí a známek budějovických zde nalezneme numismatické památky i z Týna nad Vltavou, Hluboké nad Vltavou, Borovan, Nových Hradů, Trhových Svinů, Kameného Újezda a dalších míst regionu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Jiří Chvojka
Formát: 250x250 mm, brožovaná
Počet stran: 264

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: