Mass Effect - Odveta

Kód: 020484
Neohodnoceno
269 Kč –10 %
19239 mass effect odveta
269 Kč –10 % 242 Kč
Skladem
scifi@scifi$Drew Karpyshyn$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidstvo dosáhlo hvězd a připojilo se k rozsáhlé společnosti mimozemských druhů. Ale za hranicemi prozkoumaného vesmíru číhají Smrťáci (Reapers), rasa vnímajících vesmírných lodí, kteří usilují o „sklizení“ organických tvorů v galaxii pro své vlastní zlověstné účely.

Záhadný (Illusive Man), vůdce prolidské tajné organizace Cerberus, je jeden z mála, kdo znají pravdu o Smrťácích. Aby zajistil přežití lidské rasy, rozjíždí zoufalý plán na odhalení silných stránek – a slabostí – nepřítele studiem někoho, komu je implantována modifikovaná technologie Smrťáků. Pro své zrůdné experimenty už zná vhodný subjekt – bývalého operativce Cerberu Paula Graysona, který s pomocí Kahlee Sandersové, ředitelky programu Vzestup (Ascension), dokázal vysvobodit svou dceru zpod nadvlády Cerberu.

Když však Kahlee zjistí, že Grayson zmizel, obrátí se na jediného muže, kterému může důvěřovat, na válečného hrdinu Aliance kapitána Davida Andersona. Spolu se vydávají odhalit tajemství zařízení Cerberu, kde Graysona vězní. Nejsou však jediní a čas se rychle krátí.

Jak experimenty pokračují, zlověstná technologie Smrťáků přetváří Graysonovu mysl. Záludný šepot v jeho hlavě stále sílí a hrozí, že zcela ovládne jeho osobnost a vpustí tak Smrťáky do nic netušící galaxie.

Děj se odehrává po druhém dílu Mass Effect hry a tři roky po knížce Vzestup.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Drew Karpyshyn
Cyklus: Mass Effect
Formát: 11 x 16,8 cm, brožovaný
Počet stran: 286
Rok vydání: 2017
Vydavatel: Fantom print

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: