Manga Jókai

Kód: 137970
Neohodnoceno
220 Kč –10 %
ZRK2216 Manga Jokai
220 Kč –10 % 198 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se strhnout děsivými příběhy Mangy Jókai!

Tyto klasické japonské pověsti jsou založeny na příbězích, které napsal slavný autor Lafcadio Hearn mezi lety 1890 až 1904. Oceňovaný komiksový spisovatel Sean Michael, mimo jiné Hearnův velký obdivovatel, se rozhodl některé z nich převyprávět a výsledkem je Jókai Manga! V ní najdete hned sedm nejznámějších klasických pověstí, mezi nimi například:

Tajemství ze záhrobí: Mladá žena vyděsí svoji rodinu, když se vrátí jako duch. Nedokáže najít klid, dokud nebude pryč ono šokující tajemství, které po sobě zanechala.

Nuke-kubi: Samuraj bez pána se rozhodne přečkat noc v domě jednoho laskavého muže, aniž by tušil, že mu brzy půjde o život. Bude mít totiž co dočinění s bezhlavými skřety!

Dívka z obrazu: Mladý muž si pořídí obraz krásné dívky a jeho prvotní zalíbení dosáhne nezdravé posedlosti. Ale copak může dál vést obyčejný život?

Mrtvý jezdec: Mrtvá žena se rozhodne pomstít muži, který se s ní rozvedl. A on velice rychle zjistí, že cena, kterou musí zaplatit, aby se dostal z jejích spárů, je přinejmenším bláznivá!

Atmosféru jednotlivých příběhů dokreslují úžasné ilustrace od japonské umělkyně Inko Ai Takita z Velké Británie. Autentický zážitek umocňuje i tradiční japonský způsob čtení – odzadu dopředu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Autor: Lafcadio Hearn
Formát: 190 x 248 mm, brožovaná
Kresba: Inko Ai Takita
Počet stran: 128
Rok vydání: 2022
Vydavatel: Zoner Press

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: