Magie vítězí - Kate Daniels 10

Kód: 030255
Neohodnoceno
359 Kč –10 %
38133 magie vitezi kate daniels 10
359 Kč –10 % 323 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Ilona Andrews$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je horší než stát proti sériovému nebo masovému vrahovi? Stát proti sériovému a masovému vrahovi v jednom! Jak mocný nepřítel musí být, aby v jediném okamžiku připravil o život stovky lidí?

Kate nemůže připustit, aby území Atlanty bylo zahaleno do stínu těchto nepomstěných zločinů. Nebezpečí ji nenechá ani na chvíli vydechnout, a pokud ano, tak je to jen kraťoučké ticho před hromovou bouří. Uplynulo jen 13 měsíců od chvíle, co se stala matkou a odolala smrtícím útokům nejmazanějšího nepřítele, a její rodičovská „dovolená“ končí. Události nabírají rychlý spád. Střídání nadvlády technologií a magie se jeví jako ten nejmenší problém. Neznámá vraždící mocnost, výzva pro In-Šineár skrývající se v bedně s artefakty, jejichž význam je nejasný, a sekta nelidských asasínů usilující o osud jejího dítěte. Má v tom všem prsty její rozhořčený a nesmiřitelný otec, nebo může být všechno ještě komplikovanější?

Kate neváhá prolévat krev, odívat se do krevní zbroje, kosit nepřátele krevní čepelí a stavět magické bariéry, aby jako správná nadpřirozená matka ochránila svého syna. Malý Conlan v sobě skrývá nejedno překvapení a podobá se tak svému otci. Vztah Kate a Currana projde zkouškou důvěry. Královna Atlanty se má naštěstí o koho opřít, a jsou to zejména staří známí, kteří dostávají druhou šanci.

In-Šineár dokáže stejně ladně oddělovat svou čepelí končetiny od těl nepřátel, jako spojovat dříve narušené vztahy a usmiřovat horkou krev. A daří se jí to. Jak jinak by pyšní rytíři, školometští mágové, neteční druidi, smečka kožoměnců i krvesajové dokázali bok po boku stanout společnému nepříteli? A opravdu jen jednomu? A vítězí skutečně jen magie?

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Ilona Andrews
Cyklus: Kate Daniels
Formát: 145x205, vázaná
Počet stran: 320
Rok vydání: 2019
Vydavatel: Fantom print

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: