Lockheed T-33 Thunderbird zbarvení a označování 1/32

Kód: 019630
Neohodnoceno
484 Kč
Skladem
zbrane@zbrane$Michal Ovčáčík;Karel Susa$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Publikace je psána ANGLICKY.

Lockheed T-33 Thunderbird - označovaný též jako T-Bird - vycházel z úspěšného stíhacího proudového letounu P-80 Shooting Star a v 50. letech se stal standardním strojem USAF určeným pro pokračovací výcvik pilotů. Pro potřeby vojenského a námořního letectva USA bylo vyrobeno téměř 5 700 letounů T-33A, z nichž bylo víc jak tisíc kusů dodáno spojencům v rámci NATO a další stroje se dostaly do výzbroje menších států po celém světě. Tento typ letadla byl rovněž vyráběn v licenci v Japonsku a Kanadě a jeho aktivní operační služba přesáhla úctyhodných 40 let.
Řada publikací - manuálů "Dozen Set" ("Tucet") je určena zejména plastikovým modelářům. Každý titul popisuje dvanáct letadel, která jsou zde fotograficky podchycena, a kromě celkových záběrů přináší i detailní snímky využitelné při stavbě modelů.
Publikace má 28 stran, obsahujících 49 celkových a detailních fotografií, 12 stran barevných kamuflážních schemat a popis kamufláží. Sešit má text pouze v angličtině (český text ke stažení na webových stránkách www.4pluspublications.com).
Součástí publikace je rovněž sada obtisků, umožňující dokončit vzhled popsaných letounů v modelové podobě. K dispozici jsou obtisky v měřítku 1:72 (MKD72008; 1x aršík 200x150 mm). Na aršíku jsou ztvárněny stroje těchto letectev: US Air Force (2x), US Navy (1x), US Marine Corps (1x), Royal Canadian Air Force (1x), Canadian Armed Forces (1x), Japanese Ar Self Defence Force (1x), Luftwaffe (1x), Royal Netherlands Air Force (1x), Belgian Air Force (1x), French Air Force (1x) a Spanish Air Force (1x).

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Michal Ovčáčík, Karel Susa
Cyklus: MARK I
Formát: 210x297, brožovaná
Počet stran: 28
Rok vydání: 2010
Vydavatel: MARK I

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: