Liga spravedlnosti 5: Věční hrdinové

Kód: 030608
Neohodnoceno
399 Kč –10 %
39069 liga spravedlnosti 5 vecni hrdinove
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

V PLAMENECH ZLA BUDOU UKOVÁNI NOVÍ HRDINOVÉ...
Ultraman. Owlman. Superwoman. Tito bezohlední nájezdníci ze zpustošeného alternativního vesmíru dovedli tajný spolek našich pozemských superpadouchů k naprosté světové nadvládě. Každý z nich je pokrouceným obrazem jednoho z hrdinů uvržených do vězení, ze kterého není úniku. A každý z nich má vlastní skryté plány.
V tom spočívá jediná naděje Ligy spravedlnosti.
Zatímco tito brutální dobyvatelé válčí s démony vlastní minulosti, Vic Stone – až příliš lidský hrdina, jehož tělo se propojilo s dechberoucí technologií, což mu umožnilo stát se členem Ligy spravedlnosti známým jako Cyborg – musí konat. Protože je jediným členem Ligy, kterému se podařilo uniknout před Syndikátem, má jenom jeden pokus na poražení Sítě, počítačového viru s vlastním vědomím, jenž ukradl Vicovo robotické tělo a převzal kontrolu nad celosvětovou počítačovou sítí.
Cyborg musí vyhledat ty nejméně pravděpodobné hrdiny: Kovové lidi, vrtošivou skupinu androidů, nad kterými je díky jejich osobnostem – a naprosto off-line operačním systémům – doslova nemožné převzít kontrolu.
Jenomže to, co Zločinecký syndikát nedokáže kontrolovat, jednoduše zničí...

Kniha Liga spravedlnosti: Věční hrdinové navazuje na události příběhu Věčné zlo a znovu spojuje hvězdného scenáristu Geoffa Johnse (VĚČNÉ ZLO) se dvěma z jeho nejlepších kreslířských spolupracovníků, Ivanem Reisem (AQUAMAN) a Dougem Mahnkem (GREEN LANTERN). Obsahuje sešity Liga spravedlnosti č. 24–29.

Doplňkové parametry

Kategorie: Novinky
Autor: Geoff Johns
Cyklus: Liga spravedlnosti
Formát: 172 x 258 mm, brožovaná s chlopněmi
Kresba: Ivan Reis , Doug Mahnke , Scott Hanna , Christian Alamy , Andy Lanning , Joe Prado , Oclair Albert , Rob Hunter , Jesus Merino ,
Obálka: Ivan Reis , Joe Prado , Rod Reis
Počet stran: 168
Pořadí vydáni: první
Rok vydání: 2020
Vydavatel: BB art

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: