Legenda o Rovenu

Kód: 025985
Neohodnoceno
330 Kč –10 %
28524 legenda o rovenu
330 Kč –10 % 297 Kč
Skladem
fantasy@fantasy$Jindřich Rohlík$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neporažený válečník, legendární lump a dědic dračí krve Wahargem čeká v napjaté atmosféře, která prostupuje královským městem Moharn, na svou popravu.
Elvíra, čarodějka nesmírné krásy a neobvyklého nadání, je na nátlak královy zákonné manželky a čtyř oficiálních milenek vykázána ode dvora (a tím i z království).
Filip, divadelní dramatik, arbiter elegantiarum, génius a největší osina v zadku, jakou jste kdy viděli, má před premiérou.
Na světe byste jen těžko hledali nesourodější trojici, přesto se všichni poté, co je (dosti tvrdě) vykopnou ze slušné společnosti, sejdou na lodi postavené z neexistujícího dřeva, míříci k ostrovu, který sice existuje, ale pouze v legendách.

Brány Skeldalu jsou bez debaty nejslavnější počítačovou fantasy sérií, která byla vytvořena na územích České a Slovenské republiky. Na prvním dílu vyrůstala na konci devadesátých let celá generace hráčů a tato kniha je prvním svazkem velkolepé čtyřdílné ságy napsané podle této kultovní předlohy.

Je to román plný nadlidské síly, nezkrocené magie a žalostné zbabělosti. Pokud navíc věříte tomu, že zemřít se dá zábavným způsobem, pak také i humoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Jindřich Rohlík
Cyklus: Brány Skeldalu
Formát: 149x220 mm, vázaná s přebalem
Obálka: Jana Šouflová
Počet stran: 360
Rok vydání: 2016
Vydavatel: Straky na vrbě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: