Krystalický déšť

Kód: 005561
Neohodnoceno
275 Kč –9 %
10743 1 krystalicky dest
275 Kč –9 % 248 Kč
Skladem
scifi@scifi$Tobias S. Buckell$#

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je tomu dávno, jak vyprávějí pověsti, co praotcové přišli na Nanagandu červí dírou na obloze. Hledali nový svět, který by jim patřil. Přinesli si s sebou pestrou směs kultur, náboženství a dialektů ze vzdálené planety Země. Praotci byli mocní, schopni přetvářet svět dle svých potřeb - ale to bylo před mnoha generacemi a co tehdy lidé znali, upadlo do zapomnění. Kde se lidé dříve dívali na stříbrná města na obloze, nyní plují parníky a létají plynem plněné balony.

Stejně jako současný svět kolem, i John deBrun zapomněl více, než si pamatoval. Před dvaceti sedmi roky se objevil na pobřeží Nanagandy bez vzpomínek na minulost. Přizpůsobil se nové existenci, ale jeho mysl je pronásledovaná nezodpovězenými otázkami jeho identity.

Tato záhada nabývá na významu, když krvelační Aztecové překročí pohoří Wicked High, aby opatřili svým nelidským bohům čerstvou krev a srdce. Jediná naděje Nanaganďanů spočívá v tajemném artefaktu Ma Wi Jung, skrytém v mrazivém severu. A pouze John deBrun zná tajemství tohoto zařízení, jen kdyby si dokázal vzpomenout proč a jak!

Krystalický déšť je oceňovaný románový debut nového a velmi slibného talentu na poli sci-fi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krakatit
Hmotnost: 0.3 kg
Autor: Tobias S. Buckell
Vydavatel: Poutník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: